VYJÍMEČNÝ ZÁPAS ÁČKA V SOBOTU

11.03.2012 20:12

Sobota 10.3.2012 ,bude zatím lámat, jakékoliv rekordy. Plně očekávané utkání prvního-mužstvem TJ Odry a naším Slavojem Pstruží, nabídl opravdový sportovní a emotivní zážitek. Utkání přihlíželo asi 20 domácích a 5 hostujících diváků a ti si přišli na své. Hned čtyřhra, která nabídla na jedné straně i na druhé straně ideální kombinaci praváka a leváka /Radim,Valda  - Pajurek, Král/.Bylo to velice vyrovnané, naši vedli 1:0,2:1, aby nakonec v pátém setu vydřeli výhru3:2. Výborný výkon Petra Spiela v zápase s Michalem Králem a vítězství 3:1, bylo pro náš celek vítanou injekcí. Zápas se vyvíjel tahanicí až do stavu 3:3, pak vyhrál už téměř ztracené utkání Valda, prohrával s Králem už 2:0, ale otočil a v pátém setu vyhrál 15:13, Radim přehrál Gajdičiara 3:0 a Svaťa porazil 3:1 Fabíka, takže Slavoj vedl 6:3, potom Valda svedl fantastický zápas s Pajurkem, vedl 2:1 a prohrál po boji 3:2, ale i tak jsme zápas dovedli do vítězného konce 9:4! Domácí diváci byli tím správným 5. hráčem týmu! Škoda zápasu v Odrách-prohra 9:3 a zranění Romana Opřalky. Body Slavoje: Radim 3.5/3.5,Svaťa 2/3,Petr 2/3,Valda 1.5/3.5.
Nedělní zápas se Studénkou už byl pouhou formalitou, protože soupeř přijel pouze ve třech, takže Slavoj vyhrál 9.3. Body Slavoje: Radim 3.5/3.5, Svaťa 3/3, Valda 2.5/2.5, Jarda 0/3.