Turnaje pořádané SK ST Pstruží

2012

Na začátku turnaj dostal slovo starosta obce MilanVaněk a společně s čestným členem Alešem Rettem předali členům SK ST Pstruží nové dresy Stiga. Starosta také dostal dres za spolupráci a případně, kdyby začal hrát s námi. Na kvalitně obsazený turnaj dorazilo 22 hráčů a po nasazení a losu nastoupili do bojů na dvě porážky v dvouhrách. Pak tabulkově čtyřhry. V duchu přátelské atmosféry se odehrál celý turnaj. Turnaj dopadl pro nás velice úspěšně. Ve dvouhrách  1.Valdemar Neubauer, 2.Roman Opřálka, 3.Radim Popelář, 4.Matěj Gřunděl . Ve čtyřhrách 1.Gřunděl-Vaňous, 2.Spiel-Vrtal, 3.Popelář-Neubauer, 4.Opřalka-Horná.Umístění byli ocenění cenami - poukazy od Ruční myčka vozidel Frýdlant n.O. a Pneuservis Fuciman. Dále STK u Hypernovy a Restaurace Vlčárna a drobnými cenami a finanční odměnou 1500 korun ve čtyřhře.

Fotky můžete shlédnout zde :

2011

2010

28.12.2010

Tento den naplánovali stolní tenisté ze Pstruží jako turnajový. Dopoledne patřilo neregistrovaným hráčům - hrajícím občas pro zábavu. Tito účastníci se střetli nad zelenými stoly a pokusili se ukázat své hráčské schopnosti i proti jiným hráčům. Vítězný pohár vyhrál Vladimír Koza, druhý Pavel Šrubař a třetí domácí Radim Knebel. Dále pak Vladislav Kourek, Ivan Huser, Luděk Tichopád. I další hráči podali výborné výsledky, ale nepostoupili do boje o umístění, přesto si sportem určitě dobře odpočinuli.

Odpoledne bylo určeno hráčům registrovaným - hrajícím soutěže celoročně. Přijel nečekaný počet hráčů skvělé kvality, hrající divizi, kraj i zahraniční soutěže, a také okresní soutěže.

32 hráčů nasazených dle žebříčku úspěšnosti a náhodného losu bojovalo a skvěle si užilo tohoto turnaje až do pozdních večerních hodin.

Vítězem se stal Radek Vlk (Slezan FM), druhé místo Radim Uhlář (Slezan FM)a třetí Taťána Svobodová hrající TT Mulhouse Francie. Na krásném čtvrtém místě Radim Popelář (SK ST Pstruží). Další umístění na 5. - 8. místě Jiří Žídek, Matěj Gřunděl, Zdeněk Babinec a Vojtěch Cigler, všichni  Ferrum Frýdlant n.O.

Děkujeme všem účastníkům dne stolního tenisu na Pstruží a těšíme se na další setkání nad zelenými stoly. Poděkování patří ZŠ Pstruží, za možnost uskutečnit turnaj, Obecnímu úřadu za podporu, dále pak First Geminni s.r.o. ruční myčka aut a panu Jindřichu Dobešovi za ceny pro vítěze.

2011

Již několik sezón se ve Pstruží pořádají turnaje dva. První se pořádá v zimě jako „Vánoční turnaj“ a druhý se již tradičně uskutečňuje v období velikonoc jako „memoriál Václava Filipa a Josefa Boháče“. Pro velký zájem hráčů se tento jarní turnaj koná po dva dny. V sobotu 23.4.2011 se mezi sebou utkali registrování hráči, převážně z okresních, ale i krajských a divizních soutěží. V neděli 24.4.2011 si zahráli neregistrování hráči a mladí, začínající hráči. Konkurence tedy byla veliká. Hrálo se s velkým nasazením a nejenom proto, že turnaj byl dotovaný cenami v hodnotě 8000 Kč. Hrálo se urputně zvláště pro prestiž a pro radost ze hry. Turnaj byl vypsán v kategoriích dvouhra i čtyřhra a probíhal postupovým způsobem. Poměrně velká účast 22 hráčů v sobotu a 12-ti neregistrovaných hráčů v neděli, z nichž mnozí získali některou z pěkných cen. Pořadatelé tak děkují všem svým sponzorům, kteří na ceny přispěli, popřípadě je přímo věnovali. Poděkování za pomoc patří také obecnímu úřadu. Ten v sobotu osobně zastupoval starosta pan Ing.Milan Vaněk, který tak mohl spolu s mnoha diváky, přihlížet vynikajícím a výkonnostně vyrovnaným výkonům v místní tělocvičně „Pstruží-aréna“. Ve čtyřhře se z vítězství nakonec radovala dvojice Jan Kuča – Radim Uhlář, druzí se umístili Tobola-Vrtal, třetí skončili Gřunděl-Vaňous. Také dvouhru opanoval a první cenu opět získal Jan Kuča, na druhé místo se probojoval Radek Vlk, třetí místo získal opět úspěšný hráč ze čtyřhry Radim Uhlář. Úspěšní byli také místní reprezentanti, když v sobotní dvouhře se umístili mezi pátým až osmým místem v pořadí Neubauer, Popelář, Petr Spiel. V nedělním turnaji pak byl Ivan Huser druhý a Zdeněk Macura třetí. Turnaj se vydařil jak po sportovní stránce, tak po stránce velmi dobré a přátelské atmosféry ke které nemalou měrou přispělo vynikající slunečné počasí a velmi slušné pořadatelské zajištění. Pořadatelé děkuji všem zúčastněným za bojovný výkon a za účast samotnou a již teď se těší a připravují na další turnaj.
Poděkování patří Všem,kteří přispěli na ceny- Emistar servis s.r.o., Igor Klimunda, Vlčárna, Jindřich Dobeš, Lubomír a Petr Vaculovi, G+V ELEKTRO TRADING,s.r.o. a Obecnímu úřadu Pstruží. Zapsal kronikář obce Z.ŠTEFEK